Róże w Szkole Podstawowej w Buku

Posted on Posted in Czerwiec

Dzieci z Grupy Róże, na zaproszenie Szkoły Podstawowej w Buku, wybrały si

ę z wizytą, aby bliżej poznać miejsce, w którym już niedługo część z nich rozpocznie nowy etap edukacyjnej przygody.

Po szkole oprowadziła nas pani Magdalena wraz ze swoją klasą pierwszą. Przedszkolaki miały okazję zobaczyć sale lekcyjne, pracownię komputerową, świetlicę, bibliotekę, stołówkę oraz szkolne boisko. Dzieci z zainteresowaniem poznawały szkolne zakamarki i chętnie słuchały opowieści o codziennym życiu uczniów.

Pierwszoklasiści przygotowali dla naszych przedszkolaków miłą niespodziankę – własnoręcznie wykonane kartki z napisem „Czekamy na Was!”. Ten piękny gest sprawił wszystkim wiele radości i jeszcze bardziej zachęcił dzieci do rozpoczęcia szkolnej przygody.

Serdecznie dziękujemy za ciepłe przyjęcie i wspólnie spędzony czas!