Pierwsze dni w przedszkolu – MARGARETKI

Posted on Posted in Bez kategorii, Wrzesień

Wreszcie po bardzo długiej przerwie z utęsknieniem wróciliśmy do naszego przedszkola. Od razu ruszyliśmy do pracy i wspólnych zabaw, śpiewów i tańców. Codziennie poznajemy coś nowego i odkrywamy otaczający nas świat. Staramy się codziennie wychodzić na przedszkolny plac zabaw. Tworzymy pierwsze prace plastyczne, lepimy z plasteliny, malujemy farbami. Ćwiczymy wycinanie nożyczkami, wyklejanie, malowanie palcem. Poznajemy wiele nowych piosenek i zabaw, które z pewnością podobają się naszym pociechą. Uczymy się na nowo funkcjonować w przedszkolu, dlatego wspólnie stworzyliśmy „Nasze Zasady”, które na co dzień staramy się przestrzegać. Poznaliśmy, jak dbać o swoje zdrowie i jak się odżywiać, aby być zdrowym i silnym.

Po radosnych uśmiechach dzieci widać, że bardzo czekaliśmy na powrót do przedszkola, dzieci i pań.