POŻEGNANIE RÓŻ W KINIE WIELKOPOLANIN 2022

Posted on Posted in Bez kategorii, Czerwiec

Żegnaj przedszkole, witaj szkoło!

Oto nadszedł ten dzień👩🏻‍🎓👨🏼‍🎓23.06.2022 roku o godzinie 14.00 w gościnnym kinie ,,Wielkopolanin” rozpoczęło się pożegnalne przedstawienie dla rodziców i zaproszonych gości. Uroczystość przygotowała grupa ,,Róże”-najstarsze przedszkolaki żegnające przedszkole wraz ze swoimi paniami. Dzieci rozpoczęły polonezem na 9 par, na widowni błyskały flesze aparatów, aby uwiecznić piękne figury tańca. Po hymnie przedszkola Róże zaprosiły wierszykami na przedstawienie. W programie goście zobaczyli taniec z kapeluszami w wykonaniu chłopców, taniec dziewczynek z kwiatami, usłyszeli wierszowane wspomnienia z początków przedszkole gdy dzisiejsi absolwenci, „witali przedszkole jako maluchy spłakane ” oraz piosenki: „Odlotowy tornister”, „Pora pożegnań”, „Drodzy rodzice”. Dzieci z Róż podziękowały Siostrze Dyrektor Annie Janickiej, księgowej p.Basi, wszystkim nauczycielom, którzy mieli z nimi zajęcia (p. Agnieszce, Justynie,Wiktorii, Weronice, Karolinie, Celince i s. Justynie) oraz wszystkim woźnym, kucharkom, p .Maciejowi oraz rodzicom za trud wychowania. Młodsze dzieci z grupy Róż pożegnały kolegów wierszykami oraz tańcem ze wstążkami.Przedszkolaki z Róż zakończyły swój występ wspólną pieśnią ,,Ty tylko mnie poprowadź” podkreślającą katolicki charakter przedszkola. 
Siostra Dyrektor Anna Janicka podziękowała dzieciom i pracownikom, a na scenę zaprosiła rodziców, aby wraz z dziećmi odebrali dyplomy i upominki. Ze swej strony rodzice we wzruszających słowach podziękowali p. Małgorzacie Kaźmierczak oraz nauczycielom i pracownikom przedszkola, a Róże swojej pani życzyły ,,Sto lat”. Po wspólnym zdjęciu przyszedł czas na wspólny poczęstunek na przedszkolnym placu zabaw. Przygotowano ciasta, napoje, arbuza, lody oraz pizzę. Przy pięknej pogodzie rodzice wspominali cztery minione lata przedszkolnego życia radości i troski dorastania ich dzieci do następnego etapu ich życia ,do szkoły.

Kochane Różyczki🌹

Życzymy Wam wielu radości i sukcesów w zdobywaniu wiedzy, umiejętności oraz nowych przyjaźni .

Wśród kolegów w nowej szkole wspominajcie też przedszkole. Kiedy będzie wolny czas prosimy odwiedźcie nas.